תדיראן טלקום

מנהל משה מיץ

מי אנחנו

תדיראן טלקום מפתחת פתרונות תקשורת אירגוניים מתקדמים אשר מספקים את כל צרכי התקשורת הארגונית על פלטפורמה אחת. החברה מתמחה בפיתוח ומכירת פתרונות תקשורת אחודה UNIFIED COMMUNICATIONS)) תשתית למרכזי שירות לקוחות (CONTACT CENTER) ופתרונות תקשורת לחדרי מצב, שליטה ובקרה.

החברה פועלת מזה כ-50 שנה ב-41 מדינות ומשרתת מעל 100 אלף לקוחות והינה בעלת נסיון עשיר בהתאמת פרויקטים גדולים מאוד בתחום הטלפוניה האירגונית ללקוחות קצה במגזר הציבורי, הביטחוני והאזרחי.

 

AEONIX על ענן. העתיד כבר כאן ועכשיו.

תדיראן טלקום מפתחת, משווקת ומתקינה את מערכת התקשורת האחודה המובילה בעולם וזוכת הפרסים- AEONIX בארכיטקטורת ענן.

AEONIX הינה מערכת תקשורת אחודה מבוססת תוכנה בלבד ללא צורך בחומרה ולכן היא מורידה משמעותית את העלויות ללקוח ומתאימה לאירגונים גדולים ומבוזרים על מוקדים רבים.

כיום תומכת המערכת ב-15 אלף משתמשים באירגון. לאור ביקוש רב מצד לקוחתיה הממשלתיים ברחבי העולם, ממשיכה תדיראן טלקום להשקיע בפיתוח לטובת הגדלה משמעותית של מספר המשתמשים.

טכנולוגיית ה-AEONIX מספקת ללקוח גמישות מירבית. מעבר לאפשרות להתקין את המערכת על שרתי הלקוח היא מאפשרת בנוסף גמישות מלאה בבחירת פלטפורמת הענן הפרטי עליו תשב מערכת התקשורת האחודה שלו, ובכך מיישמת את גישת הBYOD – Bring Your Own Cloud .

המערכת פותחה עם ממשקים פתוחים המאפשרים להתאים אליה פתרונות נוספים בקלות ומהירות כדוגמת מגוון אפליקציות של שימושי קול ושיחה, וידאו, ניהול מערכות, הקלטות, שיחות ועידה, הפקת דוחות ועוד.

 

AEONIX-SIMPLY DONE RIGHT

מערכת AEONIX נבחרה כמוצר השנה 2015 בתקשורת אחודה בזכות החדשנות יוצאת הדופן שהציגה לשוק התקשורת האירגונית .הפרס שניתן לתדיראן טלקום על ידי אירגון TMC שהינו אירגון תקשורת בינלאומי, הוענק בזכות יכולות השרידות הגבוהה שהמערכת מציגה והיכולת המוכחת בהוזלת עלויות בהטמעת פיתרון תקשורת אירגונית לחברה מבוזרת על אתרים מרובים.

 

Call העולם בוחר תדיראן

תדיראן טלקום פועלת במגוון רחב של מדינות. בבעלותה חברת-בת המשווקת את מוצריה בארה"ב לארגונים ולגופים בממשל האמריקאי, מיזם משותף בסין שבזכותו תדיראן נחשבת לאחת החברות הישראליות המצליחות בשוק הסיני ומערך מפיצים רחב במדינות נוספות לרבות ארה"ב, רוסיה, הודו, אוסטרליה ואירופה.

מערך שיווק ושירות בינלאומי זה משרת מליוני משתמשי קצה של מערכות קורל וAEONIX במאות אלפי אתרים ברחבי העולם.

 

אתר החברה